Instytut Technologii Elektronowej
hbar
Kliknij, aby otrzymac polska wersje językowa Click here for English Language O Instytucie Organizacja i dzialalnosc Projekty Europejskie Fundusze strukturalne Zamowienia_Publiczne Tu znajdziesz numer telefonu i adres poczty elektronicznej osoby, której szukasz Biuletyn Informacji Publicznej ISO 9001
hbar
   
O Instytucie
Informacja_ogolna
Historia Instytutu
Nagrody
Osiagniecia
Oferta
Materiały promocyjne
Biblioteka
Lokalizacja

KONFERENCJE


PROJEKTY
Logo Pol-HEMT Logo Pol-HEMT
MNSDIAG InTechFun
Centrum Nanofotoniki
Smart Frame
NANOHEAT Logo
MINTE Logo

ITE jest członkiem:
WIADOMOŚCI
Zaproszenie na wykład Studium Doktoranckiego 2014-10-15
Informujemy że 21 października b.r. o godz. 09:00 w sali konferencyjnej ITE (bud. VI, sala 120, Al. Lotników 32/46) Prof. dr hab. inż. Antoni Rogalski (WAT) przedstawi wykład pt. " Detektory podczerwieni, cz.2. ". Wykład odbędzie się w ramach serii wykładów Studium Doktoranckiego ITE zatytułowanej "Wybrane Problemy Współczesnej Elektroniki".

Streszczenie wykładu
Akt erekcyjny pod budowę Laboratorium Centralnego Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. 2014-09-16
Logo CEZAMAT 10 września przy ul. Poleczki 19 na warszawskim Ursynowie odbyło się uroczyste podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Laboratorium Centralnego Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. W wydarzeniu wzięli udział Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński, przedstawiciele władz miasta i władz dzielnicy Ursynów oraz wszyscy bezpośrednio i pośrednio zaangażowani w projekt CEZAMAT. Pod aktem erekcyjnym podpisali się: Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński, Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Jacek Guliński, Rektor Politechn ...
Dr Maciej Sakowicz i dr Michał Borysiewicz otrzymają dofinansowanie z programu LIDER 2014-08-05
LIDER Narodowe Centrum Badań i Rozwoju rozstrzygnęło V edycję programu Lider. W piątej edycji programu „Lider” dofinansowanie otrzymało 36 z grona 240 ubiegających się o nie młodych naukowców. Rywalizując w konkursie, musieli wykazać się przygotowaniem do podjęcia samodzielnej realizacji projektu, który znajdzie zastosowanie w praktyce. Wśród najlepszych znaleźli się dr Maciej Sakowicz i dr Michał Borysiewicz z Naszeg ...
Instytut Technologii Elektronowej dołącza do CEZAMAT-u 2014-07-01
Logo CEZAMAT Centrum Zaawansowanych Technologii i Materiałów CEZAMAT, ośrodek badawczo-wdrożeniowy skupiający czołowe polskie jednostki naukowe (szkoły wyższe, instytuty Polskiej Akademii Nauk i instytuty badawcze), powiększa grono Konsorcjantów o Instytut Technologii Elektronowej (ITE).

Więcej

Pakt dla Horyzontu 2020 2014-06-27
LOGO_MNiSW W trosce o jak najszerszy udział Instytutu Technologii Elektronowej w konkursach programu ramowego Horyzont 2020, Dyrektor Naszego Instytutu sygnował „Pakt dla Horyzontu 2020”. Zainicjowany przez prof. Lenę Kolarską-Bobińską, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Pakt dla Horyzontu 2020" ma zmotywować polskich uczonych do sięgania po środki z programu Horyzont 2020 – największego w historii programu finansowania badań naukowych i innowacji w Unii Europejskiej.

Jako jednostka nauk ...

Instytut Technologii Elektronowej otrzymał kategorię naukową A+ 2014-06-11
Kategoria Naukowa A+ Miło nam poinformować, że w wyniku pozytywnie rozpatrzonego odwołania Instytut Technologii Elektronowej otrzymał kategorię naukową A+.
Pierwiastek 117 (Ununseptium) potwierdzony dzięki krzemowym detektorom z ITE 2014-05-07
Pierwiastek 117 (Ununseptium) potwierdzony dzięki krzemowym detektorom z ITE Poszukiwania sztucznie wytworzonych atomów pierwiastka o liczbie atomowe 117, prowadzone w niemieckim ośrodku akceleratorowym w Darmstadt, zakończyły się spektakularnym sukcesem. Ważną rolę odegrały w nim krzemowe detektory paskowe z Instytutu Technologii Elektronowej w Warszawie.

Więcej

Osiągnięcie jakim jest współpraca naszego Instytutu z ośrodkami poszukującymi nowych pierwiastków znalazło swoje od ...
Archiwum wiadomości
Październik 2014
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

ZAKŁADY NAUKOWE
PARTNERZY
LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO