Instytut Technologii Elektronowej
hbar
Kliknij, aby otrzymac polska wersje językowa Click here for English Language O Instytucie Organizacja i dzialalnosc Projekty Europejskie Fundusze strukturalne Zamowienia_Publiczne Tu znajdziesz numer telefonu i adres poczty elektronicznej osoby, której szukasz Biuletyn Informacji Publicznej ISO 9001
hbar
   
O Instytucie
Informacja_ogolna
Historia Instytutu
Nagrody
Osiagniecia
Oferta
Materiały promocyjne
Biblioteka
Lokalizacja

KONFERENCJE


PROJEKTY
Logo Pol-HEMT Logo Pol-HEMT
MNSDIAG InTechFun
Centrum Nanofotoniki
Smart Frame
NANOHEAT Logo
MINTE Logo

ITE jest członkiem:
WIADOMOŚCI
Nominacja na członka Mazowieckiej Rady Innowacyjności 2014-11-24
Uprzejmie informujemy, że dr inż. Piotr Grabiec, prof. nadzw. ITE, Zastępca Dyrektora ITE ds. Oddziału w Piasecznie został nominowany na członka Mazowieckiej Rady Innowacyjności.
Mazowiecka Rada Innowacyjności jest zespołem opiniodawczo - doradczym Zarządu Województwa Mazowieckiego w zakresie polityki innowacyjności, związanej z wdrażaniem Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza.
KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA INSTYTUTU TECHNOLOGII ELEKTRONOWEJ 2014-11-20
ITERada Naukowa Instytutu Technologii Elektronowej z siedzibą w Warszawie ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Instytutu Technologii Elektronowej.

Treść ogłoszenia

Wkład ITE w podbój kosmosu 2014-11-14
Rosetta Miło nam poinformować, że na misję Rosetta poleciały opracowane i wykonane w ITE elementy wykonanego przez CBK PAN urządzenia MUPUS, które po dziesięcioletnim locie i pokonaniu 6 mld km właśnie wylądowało na odległej od Ziemi o 500 mln km komecie 67/P Czuriumow-Gierasimienko. Dr inż. Andrzej Łukasik opracował i wykonał przewodzącą polimerową powłokę na drążącym pręcie penetratora, pełniącą jednocześnie rolę czujnika stopnia zagłębienia penetratora w powierzchnię komety, a dr Jan Kulawik dobrał i przebadał rezystory do przepalania nitki Dyneema w trzech mechanizmach blokujących.

Uroczysta inauguracja działalności Centrum Mikrosystemów i Nanotechnologii MINTE 2014-11-12
Inauguracja MINTE 7-go listopada 2014 r. Oddziale Instytutu Technologii Elektronowej w Piasecznie odbyła się uroczysta inauguracja działalności Centrum Mikrosystemów i Nanotechnologii MINTE. Projekt „Mikrosystemy i Nanotechnologie Elektroniczne dla Innowacyjnej Gospodarki” był sfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dzięki realizacji projektu stworzono warunki infrastrukturalne niezbędne do realizacji prac B+R na rzecz gospodarki w zakresie priorytetowych dla rozwoju społeczno-gospodarczego ...
Stypendia naukowe dla młodych wybitnych naukowców z ITE 2014-10-06
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznała 35 538 360 zł na finansowanie stypendiów naukowych dla młodych wybitnych naukowców prowadzących wysokiej jakości badania i cieszących się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej.

W IX edycji konkursu otrzyma je 202 wybitnych młodych naukowców. Wśród nich znalazło się troje młodych pracowników Naszego Instytutu:
dr inż. Kamil PIERŚCIŃSKI, dr Maciej SAKOWICZ, dr Agata SKWAREK

Gratulujemy.

Akt erekcyjny pod budowę Laboratorium Centralnego Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. 2014-09-16
Logo CEZAMAT 10 września przy ul. Poleczki 19 na warszawskim Ursynowie odbyło się uroczyste podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Laboratorium Centralnego Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. W wydarzeniu wzięli udział Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński, przedstawiciele władz miasta i władz dzielnicy Ursynów oraz wszyscy bezpośrednio i pośrednio zaangażowani w projekt CEZAMAT. Pod aktem erekcyjnym podpisali się: Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński, Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Jacek Guliński, Rektor Politechn ...
Dr Maciej Sakowicz i dr Michał Borysiewicz otrzymają dofinansowanie z programu LIDER 2014-08-05
LIDER Narodowe Centrum Badań i Rozwoju rozstrzygnęło V edycję programu Lider. W piątej edycji programu „Lider” dofinansowanie otrzymało 36 z grona 240 ubiegających się o nie młodych naukowców. Rywalizując w konkursie, musieli wykazać się przygotowaniem do podjęcia samodzielnej realizacji projektu, który znajdzie zastosowanie w praktyce. Wśród najlepszych znaleźli się dr Maciej Sakowicz i dr Michał Borysiewicz z Naszeg ...
Archiwum wiadomości
Grudzień 2014
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Imieniny: Bogumiła, Dominik

ZAKŁADY NAUKOWE
PARTNERZY
LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO LOGO